Dlužníci a černá listina

DlužníciBohužel se mezi našimi skvělými zákazníky občas najde takový, který se nás snaží podvést, obalamutit a nebo rovnou okrást. Abychom tak ochránili i jiné podnikatele, přinášíme seznam těchto dlužníků. 

  1. Patrik Pavlík - aktuální dluh 3032 Kč
    Údaje o dlužníkovi: email: mercurialpatrik@seznam.cz, tel.: 704504052, adresa: Patrik Pavlík, Slepá 54, Hovorčovice 25064 
  2. Jan Novák - aktuální dluh 4190 Kč
    Vydával se za Krajské regionální centrum - Region Krušnohoří.
    email: euroregion.krusnohori@post.cz, tel.: 608209865, adresa: Jan Novák, Na Lávce 5, Praha 10600

Dluží-li vám uvedení lidé také peníze, budeme rádi, když se nám ozvete. Tento seznam by totiž měl sloužit také k vyhledání dalších věřitelů a k možnému postoupení pohledávky.

Dlužíte nám peníze?

Může se to stát. Jsme pouze lidé a vždy se snažíme s každým domluvit. Postupně vás kontaktujeme o výši pohledávky, kterou vůči vám máme. Pokud nereagujete delší dobu ani na opakované žádosti (na telefon, email a podobně), pošleme vám předžalobní výzvu (za pomoci našeho právníka) a následně vše předáme k soudu.

Jeden z našich dalších kroků je registrace neplatiče na server Centralniregistrdluzniku.cz, což může mít bohužel dopad na jeho soukromý i profesní život.

Ač nás mrzí, že to musíme řešit, tak máme své povinnosti vůči našim zaměstnancům a dodavatelům. Každá další neuhrazená faktura pro nás znamená komplikace.

Kam dál?0 Watch in comparison Show

Nothing was found