100%
recommended by customers

Gravírování

Gravírování je nejlepší způsob, jak každé hodinky nebo luxusní pera proměnit v jedinečné kousky. Právě proto jsme pro vás připravili službu, díky které můžete využít gravírování libovolného textu i drobné grafiky. Laserovým gravírováním získáte originální dárek nejen pro své nejbližší, zároveň ho můžete využít i coby dárek pro firemní partnery. 

Rádi vygravírujeme:

  • Dýnka hodinek, spony kovového náramku, bok pouzdra i korunku.
  • Těla, klipy nebo korunky luxusních per z naší nabídky (označená štítkem "LZE GRAVÍROVAT"). Na plastová pera negravírujeme. 

 

Jak postupovat?

  1. Vyberete si produkt, který si přejete gravírovat. Pokud si nejste s čímkoliv jisti, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám se vším poradíme.
  2. Do poznámky k objednávce uvedete, jaký text chcete gravírovat.
  3. Co nejdříve vám zašleme vizuálně zpracované náhledy, případně spolu probereme vhodnější alternativy.
  4. Nejčastěji zasíláme tři různé návrhy s běžně používanými fonty Arial, Time New Roman a Monotype Corsiva. Pokud by se vám ale líbil jiný font, samozřejmě jej upravíme podle vašich představ. Kromě toho je možné gravírovat i nejrůznější motivy. Fantazii se takřka meze nekladou.
  5. Po odsouhlasení posíláme údaje k platbě a po zaplacení závazné objednávky začneme s výrobou, která zpravidla trvá od schválení 10-14 dní podle aktuálního vytížení.
  6. Jakmile máme hotovo, posíláme směrem k vám nebo chystáme k osobnímu odběru.

Vzhledem k tomu, že u gravírování se jedná o personalizovaný produkt, není možné jej vyměnit ani vrátit. Záruka na produkt jako taková je ale samozřejmě standardní.

Jaká je cena gravírování?

Cena za gravírování na hodinky stojí 790,- Kč, ovšem v případě gravírování na pero je cena stanovená na 390,- Kč.

     

       

0 Watch in comparison Show

Nothing was found