The sale of the product has ended → It doesn't matter, try other similar products in the offer of Helveti.
A modern 2-in-1 multipen from Lamy that combines the advantages of a classic ballpoint pen and stylus.
The multipen has an anodised white surface with black plastic accessories. There is an innovative double-turn mechanism that is used to eject the ballpoint pen or the silicone stylus tip designed to control touchscreens.
Supplied with black refill.
| Guarantee | 2 years |
| Pen type | Ballpoint pen |
| Color | Black, White |
| Ink color | Black |
| Pen material | Plastic |
| Weight | 0.0152 |
| Šířka | 2.3 cm |
| Výška | 17.5 cm |
| Délka | 2.3 cm |
We guarantee the accuracy of the data. Did you find a mistake? Let us know and get 200 CZK on Watch purchase.
Guarantor: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Th 9-19
Fr-Sa 9-16
info@helveti.eu
The product is included in categories
Do you have a question? Leave us a comment
Add a query