The sale of the product has ended → It doesn't matter, try other similar products in the offer of Helveti.
The Waterman luxury rollerball pen from the Liaison series, which embodies elegance and style in its design.
The roller has a black body and a snap-on cap made of high-quality resin, which are complemented by 23-carat gold-plated details. The Liaison boasts quality materials that will impress even discerning users. Thanks to its features and luxurious design, it is sure to stand out as a presentable gift.
Supplied in an elegant gift box with black filling.
| Guarantee | 5 years |
| Pen type | Roller |
| Color | Black, Yellow |
| Ink color | Black |
| Pen material | Gold, Resin |
| Weight | 0.006 |
| Šířka | 4 cm |
| Výška | 17.5 cm |
| Délka | 7 cm |
We guarantee the accuracy of the data. Did you find a mistake? Let us know and get 200 CZK on Watch purchase.
Guarantor: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Th 9-19
Sa 9-16
info@helveti.eu
The product is included in categories
Do you have a question? Leave us a comment
Add a query