The sale of the product has ended → It doesn't matter, try other similar products in the offer of Helveti.
Limited edition James Bond notebook from Moleskine.
It boasts a sturdy, spine-sewn binding in cardboard covers and is encased in an elastic band to prevent spontaneous opening. In addition, the notebook features a pocket for business cards and bits and pieces, which is made from fabric and cardboard. Inside the notebook you will also find a fabric bookmark, a sheet of James Bond themed stickers and a leaflet with the history of MOLESKINE.
The paper weight is 70 gsm and contains no acids.
Dimensions: 13 x 21 cm, 120 sheets
Notebook sizes:
| Guarantee | 2 years |
| Weight | 0.34 |
| Šířka | 1.5 cm |
| Výška | 13 cm |
| Délka | 21 cm |
| Dimensions | A5 (L) |
Layout ![]() |
lines |
| Cover | Hard |
| Color | Black |
| Number of pages | 120 |
| Paper weight | 70 g |
We guarantee the accuracy of the data. Did you find a mistake? Let us know and get 200 CZK on Watch purchase.
Guarantor: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Tu-Th 9-19
info@helveti.eu
The product is included in categories
Do you have a question? Leave us a comment
Add a query