The sale of the product has ended → It doesn't matter, try other similar products in the offer of Helveti.
A luxury ballpoint pen from Lamy's Dialog collection that embodies refinement and innovative design.
The pen has a triangular barrel with a bevelled stainless steel tip with a titanium finish. The innovative technical workmanship and first-class materials of the Dialog collection guarantee maximum comfort when writing.
Supplied in an elegant gift box with black refill.
| Guarantee | 5 years |
| Pen type | Ballpoint pen |
| Color | Black, Gray |
| Ink color | Black |
| Pen material | Steel, Titanium, Chrom |
| Weight | 0.108 |
| Šířka | 19.3 cm |
| Výška | 2.5 cm |
| Délka | 6.5 cm |
We guarantee the accuracy of the data. Did you find a mistake? Let us know and get 200 CZK on Watch purchase.
Guarantor: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Tu-Th 9-19
info@helveti.eu
The product is included in categories
Do you have a question? Leave us a comment
Add a query