Značky hodinek

Naše značky hodinekKaždá značka, kterou na našem eshopu nabízíme, má svůj příběh a důvod proč jsme si vybrali právě ji. V naší nabídce převažují švýcarské značky (11), v těsném závěsu jsou japonské (4) a německé (4). Celou kolekci pak doplňují značky: americkášpanělská a dánská.

Jsme autorizovanými prodejci a specialisty na tyto značky. Poskytujeme díky tomu kvalitní servis a záruční i pozáruční opravy. Každé značce věnujeme maximální úsilí, což naši zákazníci velmi oceňují. Nikdy nebylo naším cílem prodávat stovky značek, protože víme, že pak není v lidských silách rozumět dokonale svému produktu, což je jednou ze zásad našeho podnikání.

Certina Tissot Alpina Wenger Victorinox Seiko Citizen Orient Casio Junghans Junkers Zeppelin Epos Swiss Military Hanowa Swiss Military by Chrono Traser Luminox Davosa Festina Boccia Titanium Bering Bulova
 

Představení našich značek

Wenger logo

Touto značkou vše začalo a dodnes je naší nejprodávanější. Wenger je švýcarská značka známá hlavně díky svým armádním nožům. Vyrábí odolné quartzové hodinky, které se hodí do náročných podmínek. Troufáme si tvrdit, že této značce velmi dobře rozumíme a dokážeme zákazníkům dát ten nejlepší informační servis. Držíme také velké zásoby Wenger hodinek a tak jako jedni z mála dodáváme hodinky do druhého dne od objednání.

Modelové řady hodinek Wenger: AvenueCity ActiveCity ClassicCity Very LadyCommando / AttitudeEdge IndexEdge RomansField ClassicRoadsterSea ForceSquadronTerragraphUrban ClassicUrban DonnissimaUrban Metropolitan a Urban Vintage.

 

Traser logo Vojenské švýcarské hodinky Traser vynikají svou unikátní technologií osvitu - Trigalight. Na hodinky tak uvidíte za každých podmínek. Hodinky nosí vojáci americké, švýcarské i české armády. Bytelné zpracování, použité materiály a kvalitní strojky zajišťují vysokou odolnost a funkčnost v krajních situacích. Mezi jejich produkty najdeme také automatické hodinky (letecké). Jsme největším prodejcem a specialistou značky Traser. Tomu odpovídají také velké skladové zásoby.

Modelové řady hodinek Traser: Heritage, TacticalClassic a Sport.

 

Certina logo

Certina je známou švýcarskou značkou působící na trhu již od roku 1888. Mezi technologie hodinek Certina patří: DS concept, Powermatic 80, Precidrive a další. Do vývoje přesnějších a odolnějších hodinek investuje spoustu finančních prostředků už od dob svého založení. Díky tomu si získala zákazníky a fanoušky po celém světě. Certina sponzoruje motorové sporty (Sauber F1, Rally) a navázala ve své historii spolupráci s mnoha legendami: Muhammad Ali, Colin McRae, Ole Einar Bjørndalen, Mike Doohan a další.

Pro nás bylo získání značky Certina velkým úspěchem a završením dlouhodobé práce.  

Modelové řady: DS PodiumDS-1DS-2DS-4DS-8DS FirstDS ActionDS EagleDS SportDS CaimanoDS StellaDS DreamDS Prime a DS Powermatic 80.

 
 

Tissot logo

Tissot je značka s tradicí od roku 1853 a v současnosti jde o největšího švýcarského výrobce hodinek. Značku založil Charles-Félicien Tissot v městečku Le Locle v podhůří Jury a "plus" v logu značky symbolizuje švýcarskou kvalitu a spolehlivost, kterou jsou hodinky Tissot ve světě proslulé.

My jsme o značku Tissot usilovali už od roku 2013. Podařilo se nám to až o 5 let později. Radost z úspěchu je o to větší. 

Modelové řady hodinek Tissot: Touch CollectionT-SportT-ClassicHeritageT-LadyT-PocketT-Gold a Special Collection.

 

Alpina logo

Alpina je pro nás opět krokem výš. Krokem mezi tradiční výrobce hodinek, kteří se vyznačují něčím inovativním. Historie Alpiny sahá až do roku 1883. Přesto zůstala moderní značkou a důkazem jsou nové modely s chytrými funkcemi (smartwatch). Značka je nám velmi sympatická svým sportovním přístupem.

 
Modelové řady hodinek AlpinaAlpiner, Startimer, SeastrongComtesse a Smartwatch.

Victorinox logo

 

Victorinox je ve světě proslaven svými kvalitními švýcarskými armádními noži. Nadšenci hodinek ale ví, že i v hodinářství je tato značka velmi dobře známá. Mezi Victorinox hodinkami si vybere doslova každý. Disponují quartzovými, ale i automatickými hodinkami. Nabízejí sportovní, společenské a také extrémně odolné hodinky. Jsme největším prodejcem značky Victorinox Swiss Army a i zde máme nejvyšší skladové zásoby.

Modelové řady hodinek Victorinox: I.N.O.X., AirBoss, Chrono Classic, Alpnach, Maverick GSAlliance, Dive Master 500 a Night Vision.

 

Seiko logo

Seiko není třeba představovat. Značka, které vděčíme za neuvěřitelný pokrok. Hodinky Seiko sahají svou historií až do roku 1881 a od té doby tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Nás si tato značka získala svou kvalitou, precizním zpracováním a použitými technologiemi. Dokonce se u nás dá hovořit o jakési Seiko nákaze, kterou v Helveti trpíme.

Modelové řady hodinek Seiko: AutomaticSeiko 5, Quartz, SolarKinetic, ChronografSportura, Prospex a Premier.

 

Junghans logo Hodinky Junghans - německá tradice od roku 1861. Hodinky Junghans pocházejí z německého Schrambergu a patří k nejúspěšnějším německým značkám. Známé jsou řady Junghans Meister a Max Bill od stejnojmeného designéra, který vtiskl značce Bauhaus design. Technologické patenty pak drží řada Performance.

Pro nás znamenalo rozšíření portfolia o značku Junghans velký posun ke klasické hodinařině. Je nám ctí ji nabízet našim zákazníkům.

Modelové řady hodinek Junghans: MeisterMax BillErhard JunghansForm a Performance.

 

Swiss Military Hanowa logo Hodinky Swiss Military Hanowa vyrábějí hodinky již více než 50 let. Specializují se na sportovní hodinky s vysokou odolností a právě to byl důvod, proč jsme je přibrali k našim oblíbeným hodinkám Wenger. Jsou tak skvělou alternativou. Do jejich kolekce patří jak Quartz hodinky, tak plně automatické modely. Zakladatelem společnosti je Hans Noll, od jeho jména je odvozen název společnosti Hans Noll Watches - Hanowa. I u značky Swiss Military Hanowa jsme největším prodejcem v ČR a pracujeme usilovně dále, abychom byli ještě lepší.

Modelové řady hodinek Swiss Military Hanowa: AutomaticAvio, Classic Line, Challenge, Navy a Lady.

 

Swiss Military by Chrono logo Hodinky Swiss Military by Chrono patří k vhodné vstupní úrovni mezi švýcarské hodinky (podobně jako Swiss Military Hanowa nebo Wenger). Za dostupnou cenu dostanete švýcarskou kvalitu v často sportovním designu.

Swiss Military hodinky se pyšní označením Swiss made, mají již více než 40letou tradici a mezinárodní 5letou záruku.

Modelové řady hodinek Swiss Military by Chrono: AutomaticQuartz a Quartz Chronograph.

 

Luminox logo Švýcarské vojenské hodinky Luminox jsou doplněním tritiových hodinek k našim Traserům. Do prodeje jsme je zařadili v roce 2015. A přitom Luminox byl prvním průkopníkem těchto tritiových hodinek. 

Název Luminox je složen ze dvou částí Lumi (latinsky světlo) a Nox (latinsky noc). Značka vznikla v roce 1989 a nabízí hodinky s unikátní technologií LLT (samonapájející osvětlení - tritiové trubice). Zárukou kvality je označení "Swiss made". Známé jsou svou spoluprací s Navy SEAL, Nighthawk Fighter Jet, Lockheed Martin a další.

Modelové řady hodinek Luminox: Air, Land, Sea a Space.

 

Casio logo Japonské hodinky Casio jsou známé jako velmi kvalitní a cenově dostupné digitální hodinky. To ale není vše. Casio urazilo od založení své hodinkové divize v roce 1974 velkou cestu a nyní nabízí prvotřídní hodinky srovnatelné funkcemi, zpracováním, odolností a hlavně nespornou kvalitou s těmi nejlepšími hodinkami světa. Najdete mezi nimi sportovní, společenské, klasické, outdoorové i chytré hodinky. Asi nejznámější modelové řady jsou Casio G-Shock a Casio Edifice. U nás máme slabost pro outdoorovou řadu Casio Pro Trek.

Modelové řady hodinek Casio: G-Shock, Edifice, Pro Trek, Baby-G, Wave CeptorClassic Collection a Sport.

 

Orient logo Japonské hodinky Orient jsou známé několika ikonickými modely (například Orient Bambino, Orient Mako, Orient Calendar). Zvláště potápěčské hodinky se těší velkému zájmu. Orient začal produkovat hodinky v roce 1950 a je známý svou filozofií, že není potřeba investovat hromadu peněz do marketingu, ale naopak snížit dostupnou cenu a zvýšit kvalitu. Díky tomu dosahují hodinky Orient ve své cenové relaci na pomyslnou kvalitativní špičku.

My jsme moc rádi, že jsme mohli Orient zařadit vedle Seika a nabídnout tak zákazníkům co největší výběr z klasických japonských hodinek.

Modelové řady hodinek Orient: Orient StarClassic a Sports.

 

Davosa Swiss logo Švýcarská značka Davosa navazuje na tradiční řemeslnou výrobu hodinek a bohatou historii firmy Hasler & Co S.A., jejíž počátky se datují do roku 1881. Současná podoba značky vzniká r. 1993. Hodinky Davosa nabízí výborné zpracování, prvotřídní materiály a kvalitní švýcarské strojky a mezi zákazníky jsou ceněny především za skvělý poměr cena / kvalita.

Modelové řady hodinek Davosa: DivingPilotPerformanceExecutiveHeritageDiva a Urbane.

 

Epos logo Epos hodinky jsou převážně ručně vyráběné a tomu také odpovídá cena těchto unikátních hodinek. Jejich původem je Švýcarsko a vznik značky se datuje do roku 1925. Hodinky Epos pohání kvalitní strojky Eta, Valjoux nebo Unitas. Velkou část z nich si Epos sám modifikuje. V kolekci najdeme převážně hodinky s automatickým nebo manuálním nátahem.

Pokud vás zajímá vyšší hodinařina, ale nechcete platit vyšší sumy za známnější značky, tak by Epos mohl být tou pravou volbou. Užijete si tak hodinářských komplikací, za které byste u jiných švýcarských značek museli sáhnout mnohem hlouběji do rodinného rozpočtu.

 

Festina logo

Hodinky Festina jsou v ČR velmi úspěšné. Možná je budete znát ve spojení s Tour de France, kterou 24 let sponzorovala (nyní převzal Tissot). Hodinky Festina těží ze svých švýcarských kořenů (pochází z roku 1902) a ač nyní jde již o španělskou značku, stále zúročují své zkušenosti. Mezi hlavní produkci patří sportovní hodinky, ale nezapomínají ani na módní řadu hodinek.

 

Boccia Titanium logo

Německá firma Boccia Titanium se specializuje na výrobu hodinek z titanu a keramiky. Titan neobsahuje nikl a je tedy zcela antialergický. Hodinky Boccia Titanium spojují německou preciznost zpracování s dokonalým materiálem. Ne náhodou se tak staly v Německu nejprodávanější značkou do 500€.

Modelové řady hodinek Boccia Titanium: Ceramic, Sport, Style, Dress, Superslim, RoyceOutside a Trend.

 

Bering logo

Dánské hodinky Bering jsou novinkou pro český trh. Vstoupily sem jako uragán, který si získává svým provedením (čistý design a kvalitní zpracování) především dámské publikum. Je to mladá značka dánského dobrodruha Rene Kaerskova, který seskočil z helikoptéry na ledový povrch Arktidy a toto nejsevernější místo zeměkoule ho tak uchvátilo, že se rozhodl vyrábět hodinky, které budou tak čistě krásné a jednoduché jako samotná Arktida. My jsem je přibrali do portfolia právě kvůli jednoduchému designu a jako doplněk k už zavedeným Boccia Titanium.

 

Citizen logo

Japonské hodinky Citizen sahají svou historií až do roku 1918 a postupem času se staly nejprodávanějšími hodinkami na světě. Své zákazníky si získávají spolehlivostí, přesností, zajímavými technologiemi, krásným designem a to vše za dostupnou cenu. I to jsou důvody, proč jsme je vzali pod naše křídla.

Pokud bychom ale měli vypíchnout jedinou přednost, bude jí bezesporu kvalita. Citizen vás zkrátka nezklame! A my jsme moc rádi, že vám jej můžeme nabídnout v té největší šíři na naší prodejně.

Modelové řady hodinek Citizen: Basics, Elegant, Sports, Super Titanium a Promaster.

 

Bulova logo

Hodinky značky Bulova píší svůj příběh už od roku 1875 a stopy mají díky zakladeli jménem Josef Bulova také v Česku. V Americe se mu podařilo vybudovat velkou hodinářskou manufakturu. V roce 1912 byla výroba přesunuta do švýcarského Bielu. Kromě vývoje technologických novinek bodovala firma i na poli marketingu. Jako první využila televizní reklamy.

Mezi nejznámější hodinky značky Bulova patří hodinky s ladičkou tzv. Bulova Accutron a určitě Bulowa Chronograph "Moonwatch", které vzal americký astronaut David Scott při misi Apollo 15 na procházku po měsíci. Z novodobých úspěchů jde o řadu Precisionist a Curv s prvním zahnutým strojkem s chronografem na světě.

Právě silný příběh s českými kořeny nám přímo velel, abychom tuto značku vzali pod svá křídla. A to dokonce jako první v ČR!

 

Junkers logo

Německé hodinky Junkers se odkazují na legendární letadla Junkers. Z nich se inspirují odolností, přesností a typickým designem. Za své jméno vděčí vynáleci jménem Hugo Junkers. Logo leteckých hodinek Junkers nese bájného Ikara - létajícího člověka a samotné názvy modelový řad hodinek odkazují na slavné modely letadel a významných přeletů. Například Junkers JU 52, Juners G38 a podobně. Hodinky ctí letecký design hodinek, často disponují funkcí GMT, stopkami, tachymetrickou lunetou atd.

Pro nás bylo zařazení hodinek Junkers po bok Zeppelinů jasným krokem. Rozšiřujeme tak nabídku leteckých hodinek s vintage stylem.

Modelové řady hodinek Junkers: Tante JU, Chronometer, JU52 D-AQUI, Bauhaus, Bauhaus Lady, Eisvogel F13 Lady, Mountain Wave Project, Expedition SA, Worldtimer, G38 ED. 1, G38 ED. 2, Hugo JunkersSpitzbergen F13 a Dessau 1926 Flatline.

 

Zeppelin logo

Německé hodinky Zeppelin nesou ve jménu i logu odkaz na vzducholodě téhož jména. Odkazují na dobu rozvoje na poli letecké techniky, na dobu, kdy bylo na obloze možné spatřit velké plovoucí koráby - vzducholodě Zeppelin. Podstata propojující německou preciznost, v kombinaci s použitím kvalitních materiálů má dnes pokračování v kolekci hodinek Zeppelin, pro něž je typický nadčasový vzhled, elegance, dlouhá životnost a vysoký podíl tradičního řemesla.

Velkou motivací pro zařazení hodinek Zeppelin do naší nabídky byla absence kvalitních leteckých hodinek. Dodatečnou, ale o to milejší motivací, byl odkaz na oblíbeného Cimrmana. V jeho hře Hospoda na mýtince totiž vystupuje hrabě Ferdinand von Zeppelin.

Modelové řady hodinek Zeppelin: 100 years Zeppelin Edition 1LZ 129 Hindenburg Edition 1LZ 129 Hindenburg Edition 2, LZ126 Los AngelesLZ127 Graf ZeppelinLZ127 TransatlanticFlatlineNight CruiseNordsternZeppelin Chronometer Glashuette ObservatoryPrincess of the SkyViktoria Luise Lady a Zeppelin Luna.

 

Ukončené značky

S některými značkami jsme se museli po delší době rozloučit.

Suunto logo Mezi sportovci jsou hodinky Suunto velmi dobře známé. Horolezci, vodáci, běžci, cyklisti a další extrémní sportovci na ně nedají dopustit. V současnosti je Suunto předním výrobcem počítačů pro potápěče, sportovních hodinek a navigačních přístrojů. Čistý finský design, perfektní řemeslné zpracování, nejmodernější technologie spolehlivost i v extrémních podmínkách. To dělá Suunto hodinky výjimečnými.

 

Lorus logo

Hodinky Lorus jsou mladším bratrem značky Seiko. Založení značky Lorus sahá do roku 1982, kdy se Seiko rozhodlo vyrábět cenově dostupnější modely, ale stále s vytříbeným vzhledem a kvalitním zpracováním. Postupně začla značka Lorus nabývat na popularitě. Dnes již nabízí širokou paletu hodinek a to i se solárním napájením, kineticem, stopkami, budíkem, atd. Zázemí firmy Seiko je znát a hodinky Lorus tak dosahují skvělého poměru cena / výkon. My jsme si tuto značku vybrali právě pro její cenovou dostupnost v kombinaci s kvalitou.

 

Pulsar logo

Značka Pulsar drží svoje prvenství v uvedení světově prvních digitálních hodinkách LED. Inspirovaly se vesmírem a hvězdami. To vše bylo v roce 1970. Úspěšné a inovativní značky si rychle všiml gigant Seiko a v roce 1978 společnost koupil. Ta se tak stala střední třídou hodinek a vhodně doplňuje sortiment Seiko. Nás Pulsar zaujal hlavně díky sportovním hodinkám za velmi příznivé ceny.

 

Triwa logo

Švédské hodinky Triwa jsou čerstvým proudem designových hodinek, které mají na svědomí mladí designéři ze švédského Stockholmu. Značku Triwa založili v roce 2007 a rychle si našla své zákazníky. Filozofií Triwy je: "Navrhujeme jen to, co bychom sami nosili". Pěkný design a aktuální popularita severských hodinek nás přivedla k Triwa hodinkám.

 

Alfex logo

Švýcarské hodinky Alfex jsou designové hodinky s nápaditým vzhledem a vysoce kvalitním zpracováním. Mezi používané materiály patří ušlechtilá antialergická ocel, takže hodinky vyhledávají také alergikové. Firma Alfex sídlí ve Švýcarském Luganu a má zkušenosti s výrobou hodinek již od roku 1948.

0 Watch in comparison Show

Nothing was found