100%
recommended by customers

Our Team

We are a team of watch enthusiasts who try to do their best for the satisfaction of our customers.

And in addition to the colleagues presented here, there are a number of other people who help us, and only thanks to them are we where we are. We really appreciate their cooperation and help. Thank you!

Great team of experts


Jiří Štencek — jednatel     +420 777 056 319

Zakladatel prvního eshopu a samotné firmy Helveti s.r.o. Zajišťuje vedle plynulého chodu firmy a její propagace také komunikaci s distributory. Pokud je ale na prodejně, tak vám velmi rád poradí s hodinkami a jejich výběrem.

Hodinek jsem vyzkoušel celou řadu: Victorinox Airboss, Certina, Traser Mil-G, Boccia, Suunto (Spartan a Core), Garmin Fenix 6X, Seiko Sumo a jiné. Práce s hodinkami je vlastně takové prokletí neustálého lákadla.

Nosí hodinkyJakub Novák —produktový manažer     +420 774 272 737

Jakub vám rád pomůže při výběru hodinek, provede vás celým objednávkovým procesem nebo ochotně poradí s reklamací. Je našim specialistou na značky Wenger, Victorinox a Traser.

Nosí hodinkyDarina Vokrojová — specialistka Seiko a Casio     +420 774 272 737

Darča je specialistka na Seiko, Casio, Bulova, Orient a k tomu si přibrala ještě Swiss Military by Chrono. Mezi její další zájmy vedle hodinek patří turistika, cestování a dobré víno. Jsme pyšní, že se v roce 2020 stala úspěšnou absolventkou hodinářské školy v Jihlavě.

Mimo námi nabízené hodinky Darča nosí Seiko SARB033, Orient Bambino a v oblibě má také Zenith, Omega, Breitling a další.

Nosí hodinkyJiří Bareš — specialista mechanických hodinek     +420 774 272 737

Jirka patří k velkým fanouškům mechanických hodinek a u nás se specializuje na hodinky Junghans, Alpina, Davosa a Epos. Velmi ochotně vám ale poradí u každé značky, protože hodinky jsou jeho vášeň. Jinak je to milovník aktivního (florbal) i pasivního sportování, hrdý otec a obdivovatel hodinářského umění.

Kdybychom zde měli vypsat podrobně všechny Jirkovy hodinky, tak nezbyde místo pro ostatní. Proto jenom soupis dalších hodinek: Vostok Amphibia Ну, погоди!Seiko „Monster“ SKX779K1, Fortis B-42 Marinemaster white 647.11.42, Fortis B-42 Flieger Chronograph 635.10.12, Tissot Quickster T095.417.16.047.00.

Plány do budoucna: "velmi mě láká vlastnit některý ze skeletonů švýcarské značky Epos, případně nějaký model se strojkem Unitas s mimostřednou sekundovou ručkou, nebo například model Alpiner 4 od značky Alpina. Ač jsem zastáncem mechanických hodinek, nedá mi spát Bulova 96B251 Special Edition Lunar Pilot (už je nosím). Rád bych také získal limitku Fortis Official Cosmonauts ISS a každou chvíli mě napadne nějaký kus, o kterém jsem si jist, že by moji sbírku obohatil."

Nosí hodinkyMartin Jasovský — specialista Tissot a Certina     +420 774 272 737

Martin je zkušeným matadorem ve světě hodinek. Vzdělává se v historii i mechanice hodinek a je držitelem certifikátu z hodinářské školy v Jihlavě. U nás má na starost značky Tissot, Certina, Festina a Boccia Titanium. Volný čas věnuje turistice a sportu. Rád taky rozebírá (a někdy i složí) hodinky všeho druhu.

Mezi jeho kousky patří: Nomos Club, Universal Genéve Polerouter Super, Christopher Ward C60 Trident 300 Quartz a Seiko 5 SNX123.

Nosí hodinkyŠimon Vlásenko — vedoucí expedice    +420 774 272 737

Šimon je nováčkem ve světě hodinek. Sám říká: "Dříve jsem se o hodinky tolik nezajímal, ale práce v Helveti mi tento krásný svět ukázala a doslova mě učaroval". U nás má na starost expedici a značky Bering a Swiss Military Hanowa. Volný čas tráví s přáteli a také je velkým fanouškem fotbalu.

Nosí hodinkyKateřina Jiříčková — expedice a specialistka na Festinu a Bering     +420 774 272 737

Katka se stará o to, abyste vaše hodinky mohli nosit co nejdříve. A protože je opravdu rychlá, tak ve většině případů nosíte hodinky do 24 hodin od objednání. Mimo to se stará o značky Festina a Bering. 

Nosí hodinkySimona Koníčková — marketingová manažerka

Simona pro vás zajišťuje přísun čerstvých informací. Servíruje vám z Helveti to nejlepší přes e-shop, blog, mail nebo třeba rádio. Jinými slovy vylepšuje fungování našich webů, vytváří grafiku, píše, edituje a vymýšlí, jak vás nadchnout našimi úžasnými hodinkami. Oddanost týmu Helveti hodinkovému světu je dost nakažlivá, takže její zápěstí brzy začnou také plnit hodinky, a prý to budou jednoznačně ty mechanické.

Nosí hodinkyPetr Zátka — fotograf

Právě Petr může za tyto krásné fotky našich maličkostí. Stejně tak je jeho práce, že naše hodinky mají detailní produktové fotky a vy si hodinky snázeji představíte. 

Nosí hodinky

0 Watch in comparison Show

Nothing was found